Video: Překvapení pro Karla Hutěčku k 90. narozeninám

Karel Hutěčka slaví v sobotu 4. 11. devadesáté narozeniny!!! Aby to bylo co nejméně nápadné, už ve středu jsme jej s předstihem vylákali do našeho kinosálu a připravili narozeninové překvapení. Podívejte se na video :)

Karel Hutěčka je bývalý dlouholetý spolupracovník Karla Zemana, Hermíny Týrlové i dalších zlínských tvůrců. Produkční filmů jako Čarodějův učeň, Cesta do pravěku a desítek dalších. Výborný manažer, který zvládali bez mobilů a počítačů řídit výrobu, personál i rozpočet mnoha filmů najednou. Zkrátka výrazná osobnost zlínských filmových ateliérů. A také skvělý člověk, který k nám stále dochází do Filmového uzlu a čas od času rozdává něco ze svých obrovských životních zkušeností.

Aby to bylo překvapení se vším všudy, nalákali jsme pana Hutěčku do našeho kinosálu. V místě, kde se poprvé promítalo mnoho z jeho slavných filmů, jsme nic netušícímu oslavenci předali jeho vlastní režisérskou židli zařazenou do panteonu osobností ateliérů. Až se k nám půjdete podívat, uvidíte ji podepsanou na čestném místě.

„To mám radost, že jste mě dali vedle Jana Antonína Bati!“ – Karel Hutěčka

Pane Hutěčko, ještě jednou přejeme všechno nejlepší a jsme moc rádi, že vás máme 

 

Fotogalerie

Řekněte o tom svým přátelům: