Workshopy animace

Pojďte s námi do kouzelného světa animace! Vytvořte si vlastní krátký animvaný snímek v našich profesionálně vybavených animačních dílnách. Animujeme každou sobotu a neděli!

Během workshopu se od našich lektorů naučíte základy ploškové a prostorové stop-motion animace, vyrobíte si vlastní scénu a postavy. A pak už je jen na vás, jakou techniku zvolíte a jaký krátký příběh vám vznikne přímo pod rukama. Výslednou animaci vám zašleme e-mailem.

Workshopy probíhají v plně vybavené animační a výtvarné dílně s několika stoly a profesionální technikou včetně animačního programu, se kterým pracují i velké zahraniční produkce. K dipozici máte mnoho různých materiálů pro tvorbu postav a scény. Animujeme z LEGA, plastelíny, papíru, knoflíků, látky,… fantazii se meze nekladou :)

Workshop trvá přibližně dvě hodiny, po dohodě se ale můžete zdržet i déle. Je vhodný pro malé i velké, v doprovodu dospělých zvládnou animovat i menší děti, které mají trpělivost a baví je tvořit.

Jak vypadá naše animační dílna?

Animujeme o víkendech v níže uvedených rezervačních termínech

Animační dílna je pro vás otevřená od 10.00 do 17.00 hodin.

Začátky jsou v časech 10.00, 12.30 a 15.00 hodin.

Abyste měli jistotu volného animačního stolu, doporučujeme rezervaci předem v on-line rezervačním systému, kde si můžete naplánovat návštěvu na tyto časy.

Návštěva workshopu je možná i bez rezervace, ale nemůžeme vám zaručit volný animační stůl.

Upozornění: Za děti v animační dílně zodpovídají rodiče. Starší náctileté děti mohou pracovat samostatně, ale u menších je i s ohledem na technické vybavení vždy nutná účast rodičů. Letor se musí věnovat i dalším návštěvníkům animační dílny, nelze dohlížet pouze na jednu skupinku. Děkujeme za pochopení.

K JEDNOMU ANIMAČNÍMU STOLU (PRACOVIŠTI) SE VEJDE SKUPINA 3-4 OSOB. 

A co dalšího u nás můžete zažít?

S workshopem animace tedy můžete spojit i návštěvu celého domu, expozic a také občerstvení v naší kavárně.

Animace - Filmový uzel Zlín

Ceník a provozní doba

Ceník a provozní doba

Tým našich animátorů

Nikola Tobiášová, Max Machala, Zora Konečná

 

Ukázka výsledných animací

Ukázka ozvučených videí z našich příměstských animačních táborů:

Řekněte o tom svým přátelům: