Workshopy animace pro veřejnost

Pojďte s námi do kouzelného světa animace! Vytvořte si vlastní krátký animovaný snímek v našich profesionálně vybavených animačních dílnách. Animujeme každou sobotu a neděli!

Během workshopu se od našich lektorů naučíte základy ploškové a prostorové stop-motion animace, vyrobíte si vlastní scénu a postavy. A pak už je jen na vás, jakou techniku zvolíte a jaký krátký příběh vám vznikne přímo pod rukama. Výslednou animaci vám zašleme e-mailem.

Workshopy probíhají v plně vybavené animační a výtvarné dílně s několika stoly a profesionální technikou včetně animačního programu, se kterým pracují i velké zahraniční produkce. K dipozici máte mnoho různých materiálů pro tvorbu postav a scény. Animujeme z LEGA, plastelíny, papíru, knoflíků, látky,… fantazii se meze nekladou :)

Workshop trvá přibližně dvě hodiny, po dohodě se ale můžete zdržet i déle. Je vhodný pro malé i velké, v doprovodu dospělých zvládnou animovat i menší děti, které mají trpělivost a baví je tvořit.

Jak vypadá naše animační dílna?

 

 

Animujeme každou sobotu a neděli

Animační dílna je pro vás otevřená každou sobotu a neděli od 10.00 do 17.00 hodin.

Začátky jsou v časech 10.00, 12.30 a 15.00 hodin.

Upozornění: Za děti v animační dílně zodpovídají rodiče. Starší náctileté děti mohou pracovat samostatně, ale u menších je i s ohledem na technické vybavení vždy nutná účast rodičů. Letor se musí věnovat i dalším návštěvníkům animační dílny, nelze dohlížet pouze na jednu skupinku. Děkujeme za pochopení.

 

Doporučujeme rezervaci

Abyste měli jistotu volného animačního stolu, doporučujeme rezervaci předem na recepci Filmového uzlu (info@filmovyuzel.cz nebo +420 720 97 97 60) a naplánovat si návštěvu na tyto časy.

Návštěva workshopu je možná i bez rezervace, ale nemůžeme vám zaručit volný animační stůl.

 

A co dalšího u nás můžete zažít?

S workshopem animace tedy můžete spojit i návštěvu celého domu, expozic a také občerstvení v naší kavárně.

 

Animace - Filmový uzel Zlín

 

Ceník a provozní doba

Ceník a provozní doba

 

Tým našich animátorů

BcA. Kateřina Řezníčková, MgA. Miroslava Hromadová, Lukáš Kubáč, Martina Doležalová, Matěj Damek, BcA. Rozália Škvarková, Zora Konečná, Mgr. Marta Fojtíková

 

Ukázka výsledných animací

 

 

Ukázka ozvučených videí z našich příměstských animačních táborů:

 

 

Řekněte o tom svým přátelům:
  • 47
  •  
  •  
  •  
  •