Tajemství filmové truhly

Ve Filmovém uzlu je stará tajemná truhla. Co se v ní skrývá? Odhal to během návštěvy v našich expozicích! Když se ti to podaří, získáš něco z obsahu truhly. Navíc se můžeš zapojit do soutěže o rodinné vstupné na workshop animace.

Jak na to? Kde začít? Vše potřebné se dozvíš na recepci.

 

 

Soutěž o rodinný workshop animace

Pravidla bonusové soutěže “Vyhraj rodinné vstupné na workshop animace”:

1.) soutěžit může každý návštěvník (nebo skupina návštěvníků, rodina), který dostane na recepci Filmového uzlu brožurku ke hře Tajemství filmové truhly

2.) pro účast v soutěži je potřeba dle pokynů vyplnit jméno a e-mail soutěžícího (zástupce skupiny, rodiny) (nepovinné údaje jsou věk a město) na vložený soutěžní leták. A tento leták odevzdat na recepci.

3.) v první polovině každého měsíce (do 15. dne v měsíci) vylosuje pořadatel ze všech správně vyplněných a odevzdaných letáků jeden, který vyhrává cenu: Rodinné vstupné na workshop animace

4.) výherce bude o výhře informován prostřednictvím e-mailu nejpozději do 20. dne v měsíci

5.) součástí výherního e-mailu bude poukaz na Rodinné vstupné na workshop animace, kterým se výherce prokáže na recepci při uplatnění výhry. Poukaz je možné vytisknout, ukázat v mailu (např. v mobilu) nebo sdělit číslo poukazu.

6.) výherní poukaz platí po dobu jednoho roku od oznámení výhry soutěžícímu

7.) pořadatel soutěže: Kudlovské ateliéry o.p.s., Tečovice 349, 763 02 Zlín, provozovatel Filmového uzlu Zlín. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv změnit či doplnit pravidla soutěže, případně soutěž zrušit.