Tajemství filmové truhly

Ve Filmovém uzlu je stará tajemná truhla. Co se v ní skrývá? Odhal to během návštěvy v našich expozicích! Když se ti to podaří, získáš něco z obsahu truhly. Navíc se můžeš zapojit do soutěže o rodinné vstupné na workshop animace.

Jak na to? Kde začít? Vše potřebné se dozvíš na recepci.

 

 

Jak se hraje?

Je to úplně jednoduché :) Na recepci dostaneš hrací kartu a s ní pak postupuješ dále do domu. Projdeš stálé expozice, rozluštíš hádanky. A na konci možná zjistíš, jak otevřít tajemnou filmovou truhlu. I to, co se v ní skrývá!

 

Soutěž o rodinný workshop animace

Každý, kdo na recepci zanechá soutěžní leták s tajenkou a vyplněným jménem a e-mailem, má šanci vyhrát rodinný workshop animace zdarma! Jednou měsíčně losujeme ze všech odevzdaných letáků. Držíme pěsti!

 


 

Pravidla bonusové soutěže „Vyhraj rodinné vstupné na workshop animace“:

1.) soutěžit může každý návštěvník (nebo skupina návštěvníků, rodina), který dostane na recepci Filmového uzlu brožurku ke hře Tajemství filmové truhly

2.) pro účast v soutěži je potřeba dle pokynů vyplnit jméno a e-mail soutěžícího (zástupce skupiny, rodiny) (nepovinné údaje jsou věk a město) na vložený soutěžní leták. A tento leták odevzdat na recepci.

3.) každý měsíc vylosuje pořadatel ze všech správně vyplněných a odevzdaných letáků jeden, který vyhrává cenu: Rodinné vstupné na workshop animace

4.) výherce bude o výhře informován prostřednictvím e-mailu nejpozději do 20. dne v měsíci

5.) součástí výherního e-mailu bude poukaz na Rodinné vstupné na workshop animace, kterým se výherce prokáže na recepci při uplatnění výhry. Poukaz je možné vytisknout, ukázat v mailu (např. v mobilu) nebo sdělit číslo poukazu.

6.) výherní poukaz platí po dobu jednoho roku od oznámení výhry soutěžícímu

7.) pořadatel soutěže: Kudlovské ateliéry o.p.s., Tečovice 349, 763 02 Zlín, provozovatel Filmového uzlu Zlín. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv změnit či doplnit pravidla soutěže, případně soutěž zrušit.

 

 

 

Řekněte o tom svým přátelům: