Kouzelná jóga pro děti

Dlouhonosé prasátko Lojzík má ve čtvrtém patře Filmového uzlu kouzelné animační studio. A v něm se dějí věci! Lojzík totiž každý čtvrtek odpoledne nenápadně vyklouzne animátorům ze storyboardu a utíká dolů ze schodů, aby mohl s dětmi cvičit jógu. Psssst, tohle je velké Lojzíkovo tajemství, o kterém víte jen vy, děti! A ještě jeden jediný dospělák – Táňa Ondrašíková Rybenská.

Táňa o Lojzíkovi píše krásné knížky a jsou velcí kamarádi. Byli spolu dokonce v Indii a cvičili tam jógu se starými vousatými jogínskými mistry. A jestli chceš, můžeš s Táňou, Lojzíkem a dalšími dětmi cvičit jógu také. Co ty na to?

Dva kurzy pro mladší i starší děti

Dětská jóga 5-8 let
Čtvrtek:
16:00 – 17.00 hodin

Dětská jóga 9+
Čtvrtek:
17.15 – 18.15 hodin

Kolik lekcí: 12

 

Co tě čeká?

  • cvičení jógy pod vedením šikovné a zkušené instruktorky
  • hry, protažení, kreativita, legrace, důvěra, příběhy
  • a samozřejmě prasátko Lojzík :)

Dětská jóga aneb jógahraní s Táňou. Hravá hodina plná pohybu, smíchu, jógových her a příběhů. Děti se krásně protáhnou, naučí se relaxovat, namasírovat kamaráda a každou hodinu odplují na vlně fantazie do dalekých krajů… Přijďte se podívat, jak zábavná může jóga být! Aktivní děti se naučí relaxovat a zklidnit, ty pomalejší jóga povzbudí k aktivitě. Rodiče si během lekcí mohou dát něco dobrého v naší stylové kavárně ;)

 

Cena a přihláška

Cena
990 Kč
za 12 lekcí

Přihláška
Přihlášku společně vyplníme během vaší první hodiny.
Platba hotově. Individuálně lze domluvit platbu převodem na účet.

Další informace
Táňa Ondrašíková Rybenská
+420 724 031 601

 

 


 


Táňa Ondrašíková Rybenská

instruktorka dětské jógy, spoluautorka knih a autorka textů O prasátku Lojzíkovi, vedoucí skautského oddílu Vlčice, maminka malé kouzelné Ronji :)

Mám ráda svou dětskou duši a hýčkám si ji. Pomáhají mi s tím moje Vlčice – skautský oddíl plný skvělých holek, který vedu. Indiánské tábory s Vlčicemi bývají ty nejkrásnější a nejromantičtější chvíle léta. Můžu se mazat bahnem, stopovat šakaly, houkat po nocích jako sova a předstírat, že jsem bláznivá věštkyně. A co mě ještě baví? Miluji cestování do tajemných míst – učarovala mi Indie, jóga, osamělé kouty Nového Zélandu a japonské sushi. Umím si ale obléct i kostýmek a podpatky. Ráda mluvím anglicky, chvíli jsem angličtinu i vyučovala a pracovala jsem v britské kulturní organizaci British Council. I proto si prvního Lojzíka můžete přečíst také anglicky. Moc bych si přála jednu věc, aby se na sebe lidé v Čechách více usmívali a uměli si ze sebe dělat legraci.

Řekněte o tom svým přátelům:
  • 204
  •  
  •  
  •  
  •