Kouzelná jóga pro děti

Dlouhonosé prasátko Lojzík má ve čtvrtém patře Filmového uzlu kouzelné animační studio. A v něm se dějí věci! Lojzík totiž každý čtvrtek odpoledne nenápadně vyklouzne animátorům ze storyboardu a utíká dolů ze schodů, aby mohl s dětmi cvičit jógu. Psssst, tohle je velké Lojzíkovo tajemství, o kterém víte jen vy, děti! A ještě jeden jediný dospělák – Táňa Ondrašíková Rybenská.

Táňa o Lojzíkovi píše krásné knížky a jsou velcí kamarádi. Byli spolu dokonce v Indii a cvičili tam jógu se starými vousatými jogínskými mistry. A jestli chceš, můžeš s Táňou, Lojzíkem a dalšími dětmi cvičit jógu také. Co ty na to?

Ukázková hodina ZDARMA – čtvrtek 5. 10.

Chceš si to vyzkoušet a potkat se s Táňou a Lojzíkem?
Přijď k nám do Filmového uzlu ve čtvrtek 5. 10. na první ukázkovou hodinu ZDARMA. Na tu se prosím předem objednej (info@filmovyuzel.cz, případně +420 724 031 601).

Ukázková hodina ve čtvrtek 5. 10.:
16.00 hodin – děti 7 – 10 let
17.15 hodin – děti 11+

A když se ti to bude líbit, moc rádi se s tebou uvidíme každý další čtvrtek až do Vánoc :)

 

Kdy cvičíme?

Každý čtvrtek: od 5. 10. do 21. 12. 2017

Kolik lekcí: 12 (11 + 1 ukázková)

 

Dva kurzy pro mladší i starší děti

Dětská jóga 7-10 let
Čtvrtek: 16:00 – 17.00 hodin

Teen jóga – pro náctileté 11+
Čtvrtek: 17.15 – 18.15 hodin

 

Co tě čeká?

  • cvičení jógy pod vedením šikovné a zkušené instruktorky
  • hry, protažení, kreativita, legrace, důvěra, příběhy
  • a samozřejmě prasátko Lojzík :)

 

Cena a přihláška

Cena
990 Kč
za 12 lekcí

Přihláška
Přihlášku společně vyplníme během ukázkové hodiny.

Platba
Hotově (990 Kč) buď na konci ukázkové hodiny, nebo na začátku 2. lekce. Individuálně lze domluvit platbu převodem na účet.

 

 


 


Táňa Ondrašíková Rybenská

instruktorka dětské jógy, spoluautorka knih a autorka textů O prasátku Lojzíkovi, vedoucí skautského oddílu Vlčice, maminka malé kouzelné Ronji :)

Mám ráda svou dětskou duši a hýčkám si ji. Pomáhají mi s tím moje Vlčice – skautský oddíl plný skvělých holek, který vedu. Indiánské tábory s Vlčicemi bývají ty nejkrásnější a nejromantičtější chvíle léta. Můžu se mazat bahnem, stopovat šakaly, houkat po nocích jako sova a předstírat, že jsem bláznivá věštkyně. A co mě ještě baví? Miluji cestování do tajemných míst – učarovala mi Indie, jóga, osamělé kouty Nového Zélandu a japonské sushi. Umím si ale obléct i kostýmek a podpatky. Ráda mluvím anglicky, chvíli jsem angličtinu i vyučovala a pracovala jsem v britské kulturní organizaci British Council. I proto si prvního Lojzíka můžete přečíst také anglicky. Moc bych si přála jednu věc, aby se na sebe lidé v Čechách více usmívali a uměli si ze sebe dělat legraci.