Velikáni českého umění

Výstava byla dne 24.6.2018 ukončena, děkujeme za návštěvu!

Ve třetím patře Filmového uzlu můžete obdivovat výstavu Velikáni českého umění, která je pořádána ke 100. výročí založení Československa. Pokud váháte, zda přijít, máme pro vás několik bodů, které vás jistě přesvědčí.

 

Filmový uzel Zlín a Galerie Artrium vás srdečně zvou na výstavu Velikáni českého umění. Výstava probíhá pouze dva měsíce, a to od 24. dubna do 24. června 2018. Akce je připomínkou velikosti českého národa k letošním probíhajícím oslavám 100 let od vzniku republiky.

Co vás tam čeká?
Výstava Velikáni českého umění, s podtitulem Cesty ke svobodě, představuje autory konce 19. století a začátku 20. století. Těšit se můžete na obrazy Mikoláše Alše, Františka Kupky, Maxe Švabinského či na bronzové sochy v téměř životní velikosti Quida Kociána a Emila Filly. 

A není to málo?
Tak přidáme ještě něco navíc. V rámci výstavy si můžete kdykoliv odpočinout v malém kinosálu při sledování dokumentu Poslední léto TGM nebo se na výstavě zaposlouchat do hudby slavných českých skladatelů. A kdyby se vám výstava líbila, můžete si odnést něco i domů. Ne z výstavy, ale z naší prodejní galerie, která nabídne nejrůznější upomínkové předměty.

Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý – Neděle 10:00 – 18:00

Ceny vstupného

VELIKÁNI ČESKÉHO UMĚNÍ 50 % STÁLÁ EXPOZICE
Dospělí 160 Kč 65 Kč
Děti (4 -15 let), studenti, senioři (60+) 90 Kč 45 Kč
Rodinné vstupné (2 dospělí + 1 až 3 děti do 15 let) 400 Kč 165 Kč
Školní skupiny (10 osob a více, pedag. dozor zdarma) 50 Kč 59 Kč
ZTP/ZTP/P 90 Kč ZDARMA
Děti do 3 let ZDARMA ZDARMA

*organizovanou školní skupinou se rozumí pouze žáci základní nebo studenti střední školy v počtu 10 a více osob a na 10 osob připadá jeden pedagog zdarma.

** studenti a senioři mají nárok na snížené vstupné až po předložení průkazu.

Platba kartou

Ve Filmovém uzlu (recepce i kavárna) můžete platit kartou.

 

Výstava je časově omezená a proto neváhej s Vaší návštěvou a přijďte strávit příjemný den ve Filmovém uzlu Zlín. K výstavě si můžete doplnit program třeba našimi workshopy, které si užije každý bez rozdílu věku.

Těším se na Vás.

Řekněte o tom svým přátelům:
  • 73
  •  
  •  
  •  
  •