Výstava fotografií

Téměř 200 vybraných fotografií z historie ročníků prestižní žurnalistické fotografie Czech Press Photo je od 23. července 2018 do 30. září 2018 vystaveno v prostorách Filmového uzlu Zlín.

Co vás u nás čeká?


Ukážeme Vám celou řadu oceněných fotografií a připomeneme více či méně významné události uplynulých dvou desetiletí, události nejen místního, ale i světového významu. Události, které právě díky fotografiím zůstaly zaznamenány a zachovány jako vizuální zápis, k němuž se můžeme kdykoli vracet jako ke svědectví o tom, jak daná událost ovlivnila další vývoj naší země, jak a čím jsme se bavili, co nás zajímalo ve sportu, v kultuře, jaká byla příroda, co nás potěšilo či iritovalo, jaký byl svět kolem nás.

Fotografie nám nastavují zrcadlo jací jsme a jací jsme byli my sami…

Byť je výsledný výběr fotografií subjektivní a může představit jen malou část oceněných snímků, s ohledem na šíři tematických okruhů daných soutěžními kategoriemi je obsahově natolik pestrý, že bude jistě pro návštěvníky přitažlivý a zajímavý.

 

Otevírací doba

Pondělí zavřeno
Úterý – Neděle 10:00 – 17:00

Ceny vstupného

BEST OF CZECH PRESS PHOTO
Dospělí 90 Kč
Děti (4 -15 let), studenti, senioři (60+) 60 Kč
Školní skupiny (20 osob a více, pedag. dozor zdarma) 40 Kč
*organizovanou školní skupinou se rozumí pouze žáci základní nebo studenti střední školy v počtu 20 a více osob a maximálně 2 pedagogové zdarma.

** studenti a senioři mají nárok na snížené vstupné až po předložení průkazu.

Platba kartou

 

Výstava je časově omezená a proto neváhejte s Vaší návštěvou a přijďte strávit příjemný den ve Filmovém uzlu Zlín. K výstavě si můžete doplnit program třeba našimi workshopy, které si užije každý bez rozdílu věku.

Těšíme se na Vás.

Řekněte o tom svým přátelům:
  • 6
  •  
  •  
  •